Komplexní nabídka zakázkových služeb v oblasti montáže a staveb ze dřeva Sibiřského modřínu. Nabízíme pokládku terasových prken, realizaci dřevěných fasád domů, stavbu saun či jejich obkladů, obkladů a dřevěných prvků interiéru a stavbu plotů či instalaci plotových prken. Pracujeme výhradně s tím nejkvalitnějším dřevem, kdy 99 % našich realizací představuje Sibiřský modřín.

Zakázková výroba teras a montáž terasových prken ze Sibiřského modřínu

Namontujeme vaši terasu či podlahu terasy ze Sibiřského modřínu kdekoliv po ČR. V případě potřeby postavíme i základy. Realizace pokládky terasových prken včetně podkladových hranolů se provádí za použití dřeva ze Sibiřského modřínu díky jeho bezkonkurenčním vlastnostem a životností. Zákazníci mají na výběr buď Hoblované terasové prkno či terasová prkna s drážkou, která jsou díky hladkému, protiskluzovému drážkování upřednostňovány.

Stavba a montáž fasád a obkladů exteriéru ze Sibiřského modřínu

Provádíme realizace fasád a venkovních podbití domů a chat palubkami a obklady ze Sibiřského modřínu na zakázku. Samotné provedení záleží na vkusu zákazníků, kdy je možné aplikovat buď prkna ve formátu Rhombus se skosenou hranou anebo klasická hoblovaná prkna. Obklady Rhombus se většinou aplikují vodorovně, kde skosení hrany slouží k zamezení vniknutí vody na fasádu, ale zároveň umožňují mezeru zajišťující odvětrávání fasády. Rhombus lze aplikovat také svisle, což postrádá smysl ochrany před vodou, ale esteticky se jedná o zajímavé řešení. Hoblovaná prkna montujeme většinou svisle s minimální mezerou.

Interiérové práce ze dřeva a obklady stropů

Obklady stropů, stěn a ostatních interiérových prvků. Výstavba saun a jejich obložení v interiéru i exteriéru dřevem ze Sibiřského modřínu, které je výrazné svou dřevomalbou, upřednostňované díky své životnosti a prospěšné zdraví díky olejům a silicím obsaženým v dřevu, díky kterému je Sibiřský modřín tak unikátní.

Zakázková výroba a truhlářské práce ze Sibiřského modřínu

Jsme připraveni realizovat vaše projekty ze Sibiřského modřínu! Zašlete nám plán, návrh či vizi a my se postaráme o realizaci.
  • Atypické obklady interiéru ze dřeva
  • Schody a práhy ze Sibiřského modřínu
  • Ploty a okrasné zábradlí
  • Obklady pro interiér i exteriér sauny
  • Obklady sloupků a zděných konstrukcí
  • Komposty a venkovní doplňky ze dřeva
  • Sezení a stoly ze dřeva

Pro více informací využijte kontaktní formulář, nebo volejte 725 535 162.

Naše nabídka

sibirsky-modrin-terasa-1.jpgsibirsky-modrin-terasa-5.jpgsibirsky-modrin-fasada-4.jpgsibirsky-modrin-fasada-1.jpgsibirsky-modrin-plot-2.jpgsibirsky-modrin-sauna-hlavni.jpgsibirsky-modrin-terasa-7.jpgsibirsky-modrin-terasa-6.jpgsibirsky-modrin-interier-1.jpg