Zakázková výroba dřeva ze Sibiřského modřínu pro široké použití

V případě, že si nevyberete z našeho portfolia skladových či standardních produktů vám nabízíme možnost objednání dřeva ze Sibiřského modřínu libovolných rozměrů a specifikace na objednávku. Jednoduše řečeno, vyberte si profil, rozměry a provedení, a my vám připravíme Sibiřský modřín dle vašich požadavků.

Vámi vybraný a specifikovaný formát dřeva dodáme v potřebné kvalitě z toho nejkvalitnějšího dřeva! Jsme připraveni doručit potřebné formáty dřeva ze Sibiřského modřínu do 1-6 týdnů dle objemu a formátu dřeva. Kategorie produktů a výrobků ze Sibiřského modřínu obsahují výrobu široké škály prken, palubek a obkladů. Jedná se především o fasádní a obkladové palubky a prkna, obklady v profilu Rhombus, hoblovaná prkna a plotovky, terasová prkna, trámy, trámky a hranoly, či jakékoliv jiné formáty, které

Standardně je minimální množství pro zakázkovou výrobu 10m3. Neváhejte se však na nás obrátit v případě nestandardních formátů či specifických požadavků na parametry a kvantitu dřeva. Jsme tu pro vás!

Poptávkový formulář pro zakázkovou výrobu

V rámci doručení a složení dřeva přímo na stavbě nyní nově nabízíme i možnosti nákladní dopravy a složení Sibiřského modřínu hydraulickou rukou.